B-klasa » Rzeszów VI - Mielec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 14, wczoraj: 41
ogółem: 491 462
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II 2-9 UNITAS Poręby Dymarskie
Nasza drużyna pewnie pokonała drużynę z Ostrów Baranowskich wynikiem 9-2, plasując się tym samym na 9 miejscu w klasyfikacji końcowej tegorocznych rozgrywek.
Klasyfikacja końcowa:
1. VIGOR Trzęsówka II
2. CERAMIKA Hadykówka I
3. TEMPO Cmolas II
4. OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I
5. TEMPO Cmolas I
6. VIGOR Trzęsówka I
7. FLORIAN Ostrowy Tuszowskie
8. CERAMIKA Hadykówka II
9. UNITAS Poręby Dymarskie
10. OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II
Gratulujemy zwycięzcom, oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny udział w tegorocznych rozgrywkach.
FINAŁY (19.01.2014r.)
13:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II 2-9 UNITAS Poręby Dymarskie (mecz o 9 miejsce)
14:00 CERAMIKA Hadykówka II 3-6 FLORIAN Ostrowy Tuszowskie (mecz o 7 miejsce)
15:00 VIGOR Trzęsówka I 4-8 TEMPO Cmolas I (mecz o 5 miejsce)
16:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I 2-8 TEMPO Cmolas II (mecz o 3 miejsce)
17:00 CERAMIKA Hadykówka I 6-7 VIGOR Trzęsówka II (mecz o 1 miejsce)
GRUPA I
1. CERAMIKA Hadykówka I (12 pkt, 21-10)
2. TEMPO Cmolas II (9 pkt, 29-8)
3. VIGOR Trzęsówka I (6 pkt, 19-21)
4. FLORIAN Ostrowy Tuszowskie (3 pkt, 19-20)
5. OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II (0 pkt, 11-40)
GRUPA II
1. VIGOR Trzęsówka II (10 pkt, 30-18)
2. OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I (7 pkt, 24-22)
3. TEMPO Cmolas I (7 pkt, 16-14)
4. CERAMIKA Hadykówka II (1 pkt, 17-23)
5. UNITAS Poręby Dymarskie (1 pkt, 19-29)
Wyniki 1 kolejki:
13:00 CERAMIKA Hadykówka I 6-1 TEMPO Cmolas II
14:00 VIGOR Trzęsówka II 9-5 CERAMIKA Hadykówka II
15:00 VIGOR Trzęsówka I 9-8 FLORIAN Ostrowy Tuszowskie
16:00 TEMPO Cmolas I 7-4 UNITAS Poręby Dymarskie
Wyniki 2 kolejki:
13:00 VIGOR Trzęsówka II 8-4 UNITAS Poręby Dymarskie
14:00 VIGOR Trzęsówka I 7-2 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II
15:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I 5-4 CERAMIKA Hadykówka II
16:00 CERAMIKA Hadykówka I 4-2 FLORIAN Ostrowy Tuszowskie
Wyniki 3 kolejki:
13:00 TEMPO Cmolas II 3-1 FLORIAN Ostrowy Tuszowskie
14:00 CERAMIKA Hadykówka II 6-6 UNITAS Poręby Dymarskie
15:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II 4-7 CERAMIKA Hadykówka I
16:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I 5-3 TEMPO Cmolas I
Wyniki 4 kolejki:
13:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I 8-5 UNITAS Poręby Dymarskie
14:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II 4-8 FLORIAN Ostrowy Tuszowskie
15:00 TEMPO Cmolas II 7-0 VIGOR Trzęsówka I
16:00 TEMPO Cmolas I 3-3 VIGOR Trzęsówka II
Wyniki 5 kolejki:
13:00 TEMPO Cmolas I 3-2 CERAMIKA Hadykówka II
14:00 CERAMIKA Hadykówka I 4-3 VIGOR Trzęsówka I
15:00 VIGOR Trzęsówka II 10-6 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie I
16:00 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie II 1-18 TEMPO Cmolas II
Unitas Poręby Dymarskie | 5:1 | Kolbuszowianka II Kolbuszowa |
2015-06-14, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
Najbliższa kolejka 23 |
|
||||||
|